تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


٧٠ اثر به جشنواره ملی آیات رسید


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به ۷۰ اثر رسیده به جشنواره ملی آیات، گفت: یکم اسفندماه جاری آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره اعلام شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، به نقل از شبستان، احدجاودانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اهمیت ترویج قرآن وعترت به زبان هنر و رسانه، گفت: امسال دیارعلویان افتخار میزبانی از جشنواره آیات«رسانه، قرآن و عترت» با گستره ملی را دارد.

وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ غنی قران و عترت، آیین  های مذهبی و نیایش، ترویج فرهنگ دفاع مقدس، ایثار و شهادت، نقش باور های دینی  در جلوگیری از چالش های اجتماعی - آسیب های اجتماعی، سنت و آداب و رسوم دینی ( نماز – روزه داری – خمس – زکات و امر به معروف و نهی از منکر)، حجاب و عفاف، سبک زندگی ایرانی – اسلامی، اندیشه‌های امام و رهبری، اخلاق قرآنی در حوزه فردی و اجتماعی، نقش باور های دینی در تحکیم خانواده، اقتصاد مقاومتی محورهای این جشنواره معین شده، اظهار داشت: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره تاپایان یکم اسفندماه جاری فرصت دارند.

جاودانی با اشاره به اینکه آثار این جشنواره در بخش های خبر، گزارش، گفتگو، مقاله، نقد، یادداشت و سر مقاله، عکس خبری، کاریکاتور، مصاحبه داوری خواهند شد، اظهار داشت: تاکنون ٧٠اثر به دبیرخانه این جشنواره رسیده است.

وی با ابراز خرسندی از تنوع بسیار خوب آثار جشنواره آیات، خاطرنشان کرد: با توجه به اقبال قرآن دوستان از این جشنواره، تلاش داریم میزبانی شایسته ای از این جشنواره داشته باشیم.

جاودانی با بیان اینکه علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره در ساری و یا به آدرس الکترونیکیj.ayat.mazandaran@gmail.com ارسال نمایند، یادآورشد: اختتامیه جشنواره ملی آیات اردیبهشت ماه ٩٦ برگزار می­ شود.
كد خبر:39193
منبع خبر:سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
تاريخ خبر:1395/11/25