تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
پ‍‍ژوهش ها
نسخه چاپي

پ‍‍ژوهش ها


سیاست مطلوب ترکیبی از سیاست‌های سلبی و ایجابی، مبتنی بر تولید محتوای جایگزین و توسعه سواد رسانه ای است و راهکارهایی همچون مرکز رصد مجازی واحد، تربیت نیروهای ارزشی برای ورود به فضای مجازی و بهره‌گیری از قالب های متنوع و خلاقانه می تواند این سیاست مطلوب را به پیش ببرد.
در گزارش پیش رو تلاش بر آن است نخست اصول و بنیادهای دیپلماسی عمومی رژیم صهیونیستی مورد مداقه قرار گیرد.
متغير استراتژيك متغيري كلان، ارزشي و حتي الامكان تركيبي و نشان دهندة حوز‌ه‌هاي اصلي برنامه‌ریزی, مواجهه و چالش فرهنگی است.
در این مقاله اشاره شده که مقصود از مجامع تخصصی مجامعی هستند که در آن افراد متخصص و صاحبنظر حضور دارند و به فعالیت می پردازند و مجامع تخصصی فرهنگی یعنی آن مجامع تخصصی که در حیطه فرهنگ فعالیت می نمایند.
تحلیل آماری فراخوان متمرکزدانشگاه آزاد(بهمن 89)
اصلاح و تحول نظام آموزشي در هر جامعه‏اي در گرو تعيين اهداف، ترسيم چشم‏انداز و تدوين برنامه‏‏اي است که با نيازها و استعدادهاي فردي، همچنين ظرفيت‏ها و انتظارات اجتماعي آن جامعه متناسب باشد.
خودارزیابی اعضای هیأتهای اجرایی جذب دانشگاههای تابعه وزارت علوم،وزارت بهداشت ودانشگاه آزاد
تحلیل آماری فراخوان دانشگاههای تابعه وزارت بهداشت
مطابق اهداف اولیه، طرح حاضردر ابتدا بطور همزمان بدنبال ارزیابی طرح‌های تحقیقاتی اجرا شده در مراکز تحقیقاتی و سازمان‌های فرهنگی و پایان‌نامه‌های دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بود.
اهمیت شناخت مولفه¬ها و شاخصه¬های هویت ملی برای کشوری مانند ایران، جهت یکپارچگی و انسجام بسيار مهم می‌باشد، زیرا هویت ملی مفهومی است که سعی می¬کند تعارضات موجود در هویت¬های گروهی و قومی را به نوعی کاهش داده و آنها را ذیل یک هویت بالاتر یعنی هویت ملی همگرا سازد.
نتایج نمایش 1-10 (از 221)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|